Sıradışı bir studionun özel üyelerinden biri olmak... x

Reformer Pilates

ReformerReformer Pilates Enercix Sport Studio Alsancak izmir

Joseph pilates’ın kontroloji adını verdiği bu methotda denge nefes ve hareket üçlüsünün bütünlüğünü sağlayıp,ağır egzersiz programlarından uzak kusursuz bir program ile sağlıklı ve fit olmak pilates allegro reformer ile mümkün…

Pilates allegro reformer 5 ayrı dirençte yay sistemi üzerine kurulu hareket eden ‘carriage‘ kısmı ve küçük ekipmanlardan oluşup size özel uygulanan bir egzersiz sistemidir. 5000 in üzerinde egzersiz çeşitliliği tek bir makinada toplanmıştır. Vucudun tamamını istediğimiz gibi çalıştırabilme imkanı sunan reformer pilates büyük kasların yanı sıra tüm küçük kaslarada ulaşabilmemizi sağlayan kusursuz bir makinadır.

Reformer hızlı sonuç alma ve incelmede başarılı olduğu kadar Scoliosis(omurga eğriliği), kyfosis (kamburluk) lordosis (dışa dönük kalça) hernia (bel fıtığı) osteoporosis (kemik erimesi) genel ağrılar ( sırt bel boyun) doğum sonrası toparlanma ve doğuma hazırlık,sporcu sakatlıkları,duruş bozuklukları gibi bir çok sağlık problemlerini ortadan kaldırmak için rehabilitasyon amaçlıda kullanılır.

Bire bir eğitmen eşliğinde yapılan çalışmalarda ,hatalı egzersiz yapma riskiniz ortadan kaldırılır eğitmenlerimizin sonsuz desteği ile hedefinize doğru ve hızlı şekilde ulaşmanız sağlanır.

Reformer Pilates izmir Enercix Sport Studio