BİZE ULAŞIN iletişim
Pzt - Cum: 07:00 - 21:00
Cumartesi 09:00 / 14:00
0507 260 18 41
Mobile
Alsancak Mahallesi, 1403. Sk. No:8, 35220 Konak/İzmir
Image
ENERCİX PERSONAL TRANING

ENERCİX PERSONAL TRANING

Personal training – Kişisel Antrenörlük profesyonel eğitmenler tarafından üyenin sağlık durumu, spor geçmişi, fizyolojik durumu, psikolojik durumu, kişisel hedef ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak programlar tasarlanması ve bu programların yine eğitmenlerin gözetiminde birebir olarak uygulanmasıdır.

Personal training programında standart fitness çalışmalarından farklı olarak üyenin gelişimi periyodik ölçümler ve testlerle takip edilerek hedefine daha kısa ve sağlıklı şekilde ulaşması sağlanır. Personal trainer, tüm çalışmaların aksamadan ve en doğru şekilde yapılması için kişilerin motivasyonunu en yüksek seviyede tutar, ayrıca kişilerin hedefleri doğrultusunda yaşam kalitelerini yükseltecek yeni alışkanlıklar kazandırır. Dolayısı ile kısa sürede sonuca ulaşmak kaçınılmazdır.

Fitness’da bireysel antrenman dönemi hızlı bir şekilde yayılıyor. Peki, bu kadar popüler olmasının ardındaki sebepler neler? Öncelikle sizi çok daha disiplinli çalışmaya sevk etmesi. Yanınızda sizi yönlendiren, motive eden biri olunca kaytarma şansınız da, isteğiniz de kalmıyor. Ayrıca antrenman programları, sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanır. Bu sayede kazanımları en kısa sürede görmeye başlarsınız Enercix’te rutinden uzak her gün yenilenen fonksiyonel antrenman sistemiyle motivasyonunuz en üst düzeyde tutularak doğru kontrolü ve eğlenceli spor yapma imkanı bulacaksınız…
logo1.png
Enercix Sport Studio Alsancak
Sağlıklı Yaşam Merkezi
Alsancak Mahallesi, 1403. Sk. No:8, 35220 Konak/İzmir
0507 260 18 41
bilgi@enercixstudio.com

JE FaceBook FanBox

© Copyright 2024 Enercix Wellness Studio. Tüm Hakları Saklıdır.

GuneyDesign Web Studio